ارتودنسی سریع

ارتودنسی سریع چیست ؟

ارتودنسی سریع روشی است که با هدف  ارتودنسی یکسان می باشد اما با این تفاوت که ارتودنسی سریع در زمان کمتری انجام می شود  و این روش ارتودنسی بیشتر در رده سنی بزرگسالان متقاضی زیادی دارد . چون تنها در عرض چند ماه میتوان دندان ها را مرتب و منظم کرد .

در این روش ارتودنسی جراحی مختصر و کوتاهی نیز صورت می گیرد . این روش ارتودنسی زیبایی برای دندان های فاصله دار بسیار مفید می باشد چون باعث کاهش  زمان ارتودنسی 3 تا 8 ماه می شود .

ارتودنسی سریع

ارتودنسی سریع

لثه ها و استخوان ها به وسیله متخصص ارتودنسی در یک عمل بسیار کوتاه تراشیده می شوند و دوباره به آن  فرم داده می شودکه در زمان کمتری جابه جایی صورت بگیرد  و همه دندانها در جایگاه مناسب قرار بگیرند .

چه افرادی از این روش ارتودنسی استفاده می کنند ؟

طبق نظریه پزشکان ارتودنسی این روش ارتودنسی برای همه افراد مفید نیست . این روش ممکن است فقط برای افرادی صورت بگیرد که از فرم لبخند خود ناراضی هستند و این روش چاره کار آن ها می باشد و در عرض مدت کوتاهی دارای لبخند زیبایی شوند . لازم به ذکر می باشد رعایت نکات بهداشتی در این نوع روش درمان مانند دیگر روش ها از اهمیت بالایی برخوردار است .

انحراف و کج بودن دندان ها به وسیله این روش درمان می شوند، افرادی کاندیدای مناسبی برای این روش می باشند که دارای دندان هایی نامنظم و به هم چسبیدگی های جزئی هستند

راه حل بسیار مناسبی که میتوان در مدت زمان کوتاهی برای زیبا کردن دندان ها پیدا کرد ارتودنسی سریع می باشد .

علت هایی که باعث می شود بزرگسالان این روش ارتودنسی سریع را انتخاب کنند

در روش ارتودنسی های معمولی حدود یک سال طول می کشد تا فرد به نتیجه دلخواه فرد برسد .

ارتودنسی سریع چه مزایایی دارد ؟

این ارتودنسی همانطور که از اسم آن پیداست در زمان کوتاهی صورت می گیرد و برای بزرگسالانی که میخواهند در زمان کمی به نتیجه دلخواه برسند بسیار مفید می باشند .اگر خواهان انجام ارتودنسی ثابت هستید و می خواهید از مزایای این روش ارتودنسی دندان  بهره مند شوید می توانید مشاوره های لازم را از طریق را ه های ارتباطی زیر از دکتر صدرالدینی متخصص ارتودنسی دریافت نمایید

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی 

ارتودنسی دندان

لمینت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ