لمینت سرامیکی

لمینت سرامیکی

لمینت سرامیکی یا پرسلن ونیر نوعی پوشش دندان است از جنس سرامیک و برخلاف ونیر کامپوزیت جهت تحویل نهایی آن حدود دو تا 3 هفته زمان لازم است . جهت ساخت لمینت سرامیکی بنا به شرایط با یا بدون تراش دندان از دندان های مراجعه کنند قالب گیری شده و برای ساخت نهایی ونیر یا لمینت سرامیکی به لابراتوار فرستاده می شود . بنا به صلاح دید دندانپزشک زیبایی و درخواست بیمار رنگ و فرم لمینت سرامیکی در لابراتوار فرم داده می شود یا تعیین می شود و پس از آمده شدن در جلسه بعدی لمینت سرامیکی روی دندان بیمار باند می شود .

لمینیت سرامیکی دارای ماندگاری بسیار بالایی می باشد  و با استفاده از این روش ظاهر زیبایی در دندان ها ایجاد می شود .

لمینت سرامیکی

لمینت سرامیکی

موارد استفاده از لمینت سرامیکی؟

لمینت سرامیکی جهت اصلاح بدشکلی ها، برخی از انواع بدرنگی ها، بستن فواصل باز بین دندان ها ، اصلاح شکستگی های دندانی، پریدگی لبه دندان ها و نامنظمی های خفیف تا متوسط دندانی استفاده می شود .

مراقبت بعد از لمینت دندان

بهداشت دهان و مسواک زدن بعد از لمینت دندان دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد بعد از لمینت دندان بطور منظم و مرتب مسواک بزنید ، استفاده از نخ دندان توصیه می شود .

به منظور جلوگیری از تغییر رنگ لمینت تا جایی که ممکن است از خوردن ترکیبات غذایی رنگی پرهیز نمایید ، در صورت استفاده از قهوه، چای پر رنگ و نوشابه دهان خود را بشویید و در صورتی که امکان داشت از مسواک استفاده نمایید .

هزینه لمینت سرامیکی

در رابطه با هزینه لمینت سرامیکی سوالات متداولی از دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی پرسیده می شود در پاسخ به این سوال دکتر فرشته فرشچی می فرمایند جهت هزینه اصلاح طرح لبخند با استفاده از لمینت سرامیکی مراجعه به دندانپزشک زیبایی الزامی می باشد تا بر اساس فرم دندان ها و درجه مشکل موجود، هزینه لمینت سرامیکی تعیین شود . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی 

ارتودنسی

لامینیت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ