ارتودنسی ارزان

ارتودنسی ارزان

شاید شما هم به دنبال ارتودنسی ارزان در تهران هستید . از آنجایی که ارتودنسی دندان کمی پر هزینه می باشد بیشتر افراد به دنبال ارتودنسی ارزان هستند . اما آیا هزینه می تواند تاثیر بر کیفیت و طول درمان ارتودنسی دندان داشته باشد . در این مقاله در رابطه با ارتودنسی دندان و هزینه ارتودنسی دندان  صحبت می کنیم.

ارتودنسی دندان شاخه ای از دانش دندانپزشکی است که دندان ها و فک ها را که نادرست فرم گرفته اند ، اصلاح می کند . عدم ظاهر مناسب دندان ها می تواند تاثیرات بسیاری از خود به جای بگذارد . تمیز کردن این دندان ها با مشکل مواجه می شود در نتیجه این دندان ها  در معرض خطر پوسیدگی قرار می گیرد .

این امر می تواند در جویدن و صحبت کردن فرد موثر باشد . گاهی نیز دیده می شود که دندانهایی که کج شده یا در جای مناسب قرار می گیرند نیز می توانند از ظاهر خود منحرف شوند که تنها راه درمان آن ارتودنسی دندان می باشد .

ارتودنسی ارزان

ارتودنسی ارزان

ارتودنسی دندان مزایای بسیاری دارد که برخی از آن ها عبارتند از :

  • ظاهر لذت بخش دندان ها
  • دهانی سالم و به دور از هر گونه بیماری
  • افزایش طول عمر دندان

دکتر صدرالدینی متخصص ارتودنسی  در این زمینه به نام ارتودنتیست شناخته می شود. لازم است تا متخصص ارتودنسی یک دوره 4 ساله  را طی کند تا بتوان به عنوان متخصص ارتودنسی او را شناخت .

ارتودنسی دندان در حوزه درمانی دندانپزشکی قرار دارد و لازم است تا برای درمان حتما با متخصص ارتودنسی مشورت کنید ،شما می توانید برای اطلاع کامل از تعرفه ها و طول دوره درمان با دکتر صدرالدینی متخصص ارتودنسی صحبت کنید . برای مشاوره کافی است با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

22841095-22674654

چگونه می تواند تشخیص داد که نیاز به ارتودنسی دندان می باشد

نیاز به ارتودنسی دندان لازم است تا تنها با کمک متخصص ارتودنسی خوب تشخیص داده شود . این تشخیص با کمک ابزار های دقیق در دندانپزشکی داده می شود . در صورتی که موارد زیر در حین تشخیص دیده شود لازم است تا با کمک ارتودنسی دندان اختلالات ایجاد شده را برطرف کرد

Overbite،زمانی که دندان های فوقانی بیش از اندازه به سمت جلو تمایل داشته باشد .

Crossbite،زمانی که دندان های بالایی به طور طبیعی بر دندان های پایین قرار نمی گیرند .

فضای بیش از اندازه بین دندان های جلو و یا دندان های جانبی با دندان های عقب

وجود فضای بیش از اندازه در بین دندان ها که  می تواند به دلیل افتادن یک دندان ایجاد شده باشد .

هنگامی که دندان های فوقانی با مرکز دندان های جلو به درستی فیکس نمی شود .

ماهیت ارتودنسی

حرکت دندان دارای طبیعت زیست مکانیکی است که تنها بر اساس فشار استرس در محيط PDL رخ مي دهد. جنبش دندان ارتودنسي ناشي از نيرويي است که به دندان ها تحويل داده مي شود. شناخت اصول مکانیکی نیروهای حاکم بر کنترل درمان ارتودنسی ضروری است. استفاده مناسب از اصول بیومکانیک، بهبود کارایی درمان را  برای فرد ایجاد می کند .

 هزینه ارتودنسی دندان

هدف اصلی این مقاله در رابطه با بررسی مقدار هزینه مورد نیاز برای ارتودنسی دندان می باشد . دندان ها می توانند در ظاهر و البته اعتماد به نفس فرد متاثر باشد ،در نتیجه  بهتر است برای اقدام به ارتودنسی دندان هزینه را ملاک قرار ندهید . موارد بسیاری وجود دارد که در تعیین  این هزینه تاثیری گذار می باشد . تجربه متخصص ارتودنسی ،وضعیت دندان های بیمار و.. همگی مواردی هستند که تاثیر گذار بر هزینه پرداختی ارتودنسی دندان می باشد .  افرادی که ارتودنسی دندان را در سنین پاین تر انجام می دهند می توانند به نسبت ارتودنسی ارزان تری را انجام دهند زیرا طول درمان به نسبت در این سنین کمتر می باشد .

ارتودنسی دندان انواع مختلفی دارد و متخصص ارتودنسی با توجه به نیاز و شرایط فرد بهترین نوع ارتودنسی را به بیمار پیشنهاد می دهد که  هر کدام از این انواع هزینه مخصوص به خود را دارند .

دکتر صدرالینی متخصص ارتودنسی در غرب تهران  در زمینه ارتودنسی دندان از تخصص و تجربه کافی بر خوردار هستند ،شما می توانید با مراجعه و مشاوره به مطب از خدمات او استفاده کنید .

شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی 

ارتودنسی دندان

لمینت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ