ارتودنسی سرامیکی

ارتودنسی سرامیکی

ارتودنسی سرامیکی یکی از انواع ارتودنسی نامرئی می باشد که طرفداران بسیاری را پیدا کرده است ، امروزه بیشتر افرادی که خواهان انجام ارتودنسی هستند خواهان این موضوع هستند که از ارتودنسی نامرئی استفاده نمایند، استفاده از براکت های شفاف و سفید سرامیکی قدیمی ترین روش ارتودنسی شفاف می باشد که با استفاده از این روش ارتودنسی میتوان باعث کاهش دیده شدن دستگاه های ارتودنسی بروی دندان شد و دستگاه ارتودنسی بروی دندان بسیار جلب توجه نکند .

ارتودنسی سرامیکی

ارتودنسی سرامیکی

دکتر فرهاد صدرالدینی متخصص ارتودنسی دندان در ارتودنسی سرامیکی از سیم های فلزی استفاده می نمایند زیرا استفاده از سیم های روشک دار همرنگ دندان می تواند مشکلات فراوانی را به همراه آورد . دکتر صدرالدینی در یک جلسه مشاوره قبل از ارتودنسی تمامی اطلاعات را در اختیار بیماران عزیر خود قرار می دهند. حتما قبل از ارتودنسی دندان از متخصص ارتودنسی خود بخواهید که در رابطه با مزایا و معایب رشوی که قرار است برای شما مورد استفاده قرار گیرد توضیحات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

در این مقاله در رابطه با ارتودنسی سرامیکی توضیحاتی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد تا اطلاعات لازم را در رابطه با ارتودنسی سرامیکی بدست آورید .

براکت های ارتودنسی سرامیکی

براکت های مورد استفاده در ارتودنسی سرامیکی به دو دسته تقسیم می شوند :

1 . براکت های مونوکریستالی : این نوع ار براکت ها شفاف می باشند و در افرادی که دندان های سفیدی دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

2 . براکت های پلی کریستالی : این نوع از براکت ها شیری رنگ می باشند و در افرادی که دندان های تیره تری دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

در ارتودنسی سرامیکی طول درمان کمی طولانی تر می باشد زیرا بدلیل شکنندگی براکت های ارتودنسی سرامیکی متخصص ارتودنسی از نیروی کمتری استفاده می نماید .

ارتودسنی سرامیکی در کودکان بسیار توصیه نمی شود زیرا براکت های این ارتودنسی حجیم تر ساخته می شود که این امر باعث تحریک بافت نرم و یا برخورد با دندان های فک مقابل می شود

هزینه ارتودنسی سرامیکی

هزینه ارتودنسی سرامیکی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما بدلیل اینکه براکت های ارتودنسی سرامیکی دارای پروسه سختی می باشد نسبت  به روش های معمولی ارتودنسی دندان ، هزینه ارتودنسی سرامیکی کمی بیشتر می باشد . در رابطه با انتخاب روش ارتودنسی حتما با متخصص ارتودنسی دندان خود مشورت نمایید توجه نمایید که این هزینه بیشتر به علت نامرئی بودن دستگاه ارتودنسی می باشد که دارای اهمیت بسیار بالایی است .

در بخش مقالات می توانید در رابطه با سایر روش ارتودنسی دندان اطلاعات بیشتری را کسب نمایید و با تمامی روش های ارتودنسی دندان آشنا شوید .

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

ارتودنسی

لمینیت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ