ارتودنسی کوتاه مدت

ارتودنسی کوتاه مدت

بسیاری از افرادی که خواهان انجام ارتودنسی دندان خود هستند و دندان های آن ها در وضعیت مناسبی نمی باشند ، بدلیل اینکه مدت زمان استفاده از دستگاه های ارتودنسی بسیار زیاد می باشد نمی خواهند که برای مرتب کردن دندان های خود از این روش استفاده نمایند ، یکی از روش هایی که جدیدا مطرح شده است استفاده از دستگاه های مخصوص برای ایجاد لرزش ریز در دندان ها (ویبره کردن) می باشد که بعنوان ارتودنسی کوتاه مدت مطرح شده است ، استفاده از این روش ارتودنسی دندان باعث تسریع حرکت دندان می شود.

ارتودنسی کوتاه مدت

ارتودنسی کوتاه مدت

بهترین روش برای مرتب کردن دندان های بهم ریخته ارتودنسی دندان می باشد ، با کوتاه کردن مدت زمان این روش درمانی می توان محبوبیت این روش را افزایش داد و افرادی که بدلیل طولانی بودن مدت زمان درمان این روش با وجود بهم ریختگی وضعیت قرار گیری دندان های خود خواهان استفاده از ارتودنسی دندان نبوده اند را راغب به انجام ارتودنسی دندان کرد .

ارتودنسی سریع دندان

دستگاه های مخصوص ارتودنسی سریع دندان توسط برخی از شرکت ها ساخته می شود که بعد از شارژ به مدت 20 دقیقه در روز مورد استفاده قرار می گیرد ، لرزش ایجاد شده توسط دستگاه باعث جذب سلول های التهابی به ناحیه دندان‌ها و از این طریق باعث تسریع حرکت دندانها می‌شوند و به مروز زمان وضعیت قرار گیری دندان ها را مرتب می کند ، توجه نمایید که این روش ارتودنسی دندان زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که میزان بهم ریختگی دندان ها کم باشد، در مواقعی که دندان بسیار نامرتب می باشند این روش گزینه مناسبی نمی باشد و نمی توان با استفاده از این روش نتایج دلخواه را دریافت کرد . حتما قبل از استفاده از این روش ارتودنسی دندان مشاوره های لازم را از متخصص ارتودنسی دندان خود دریافت نمایید .

دستگاه مورد استفاده در این روش متحرک می باشد و قابل شست وشو است ، بعد از هر بار استفاده دستگاه باید شسته شود ، مراقبت های بهداشتی در این روش دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .

هزینه ارتودنسی سریع

ارتودنسی سریع به نسبت سایر روش ها هزینه بیشتری دارد زیر در این روش باید توسط بیمار دستگاهی خریداری شود ، در رابطه با این روش ارتودنیس حتما مشاوره های لازم را از پزشک خود دریافت نمایید توصیه می شود  تا زمانی که این دستگاه‌ها آزمایش کامل خود را پس نداده است، از این روش ارتودنسی دندان استفاده نشود .

 

 

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

ارتودنسی

لمینیت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ

14 − 9 =