لومینیرز

لومینیرز

لومینیرز دندان یک ساختار نازک از جنس پرسلن است که برای اصلاح شکل و نامرتبی و بدرنگی دندان ها استفاده می شود شفافیت و زیبایی بالایی دارد و مزایا این روش این است که لومینیرز به مینای دندان باند می شود در نتیجه استحکام باند بالایی دارد استحکام ساختاری آن مشابه مینای دندان است و از آنجایی که همراه با حداقل تراش دندان است این برتری را نسبت به لمینیت دندان دارد، اما برای تمامی افراد امکان استفاده از لومینیرز وجود ندارد .

لومینیرز

لومینیرز

تفاوت لومینیرز با ونیر

یکی از سوالات متداولی که مطرح می شود تفاوت این دو روش با یکدیگر می باشد ، هر دو این روش ها از روش های اصلاح طرح لبخند می باشد که می تواند مشکلات دندانی را برطرف نماید و ظاهر زیبایی را در دندان ایجاد نماید تفاوت اصلی لومینیرز با کامپوزیت ونیر و لمینیت در این است که ظرافت بیشتری دارد  و روش درمانی لمینیت و کامپوزیت ونیر نسبت به لومینیرز سنتی تر می باشد، ضخامت لومینیرز از لمینیت و ونیر بسیار کمتر می باشد و دوام و استحکام بسیار بالایی دارد . جهت آشنایی با لمینیت و کامپوزیت ونیر می توانید بروی کلمات لمینیت دندان  و کامپوزیت ونیر کلینیک نمایید .

آیا ناراحتی در هنگام لومینیرز بوجود می آید ؟

خیر، این روش درمانی هیچ ناراحتی را برای بیمار ایجاد نمی کند زیرا نیاز به تغییرات اساسی در دندان با استفاده از این روش درمانی نیست.

لومینیرز نیاز به چند جلسه درمانی دارد ؟

با توجه به اینکه برای انجام لومینیرز شاید نیاز به سایر روش های درمانی دیگر باشد ، ممکن است نیاز به 2 تا 3 جلسه درمانی باشد . تعداد جلسات درمانی بعد از معاینات و بررسی های دقیق دندانپزشک زیبایی تعیین می شود .

ماندگاری لومینیرز

دوام و ماندگاری لومینیرز بستگی به مراقبت های بعد از آن دارد، لومینیرز دارای ماندگاری بسیار بالایی می باشد این روش درمانی بسیار قابل اطمینان می باشد و در صورتی که دندانپزشک زیبایی از بهترین کیفیت استفاده نماید، و مراقبت های بعد از آن به خوبی توسط فرد صورت گیرد هیچ گونه تغییری در روکش های لومینیرز بوجود نمی آید .

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

ارتودنسی

لمینیت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدرالدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ