ارتودنسی دیمون

ارتودنسی دیمون

در ارتودنسی دیمون برای سفت کردن و اصلاح وضعیت برس ها از مکانیزم مخصوصی استفاده می شود که قابلیت باز و بسته شدن خود کار را دارند، در این نوع از ارتودنسی برخلاف ارتودنسی سنتی که براکت ها باید سفت و تنظیم شوند، براکت ها از یک مکانیزم کشویی پیروی می کنند  و با حرکت دندان ها در جهت مورد نظر به صورت طبیعی حرکت می کنند .

ارتودنسی دیمون

ارتودنسی دیمون

با استفاده از ارتودنسی دیمون فشار کمتری بر دندان ها وارد می شود و در نتیجه بیمار ناراحتی کمتری را احساس می کند ، با نصب این براکت ها بروی دندان در طول زمان دندان ها به تدریج حرکت می کند و نامرتبی ها اصللاح می شود. با استفاده از براکت های دیمون در زمان کمتر می توان نتایج بهتری را دریافت کرد و ظاهر بهتری را ایجاد نمود .

بریس های دیمون

در ارتودنسی دیمون نسبت به ارتودنسی سنتی بریس ها و سیم های فلزی مورد استفاده در دهان کمتر به چشم می خورد به همین علت می باشد که افراد جوان تر که خواهان انجام ارتودنسی هستند، به روش دیمون بیشتر علاقه مند می باشند . در ارتدونسی دیمون می توان رنگ بریس ها را به دلخواه انتخاب کرد و از بریس های شفاف که دقیقا عملکردی مشابه به بریس های فلزی دارند استفاده نمود و ظاهر قشنگتری را ایجاد کرد وکمتر جلب توجه کرد . با استفاده از بریس های شفاف ارتودنسی دیمون امکان تشخیص بریس در دهان تا زمانی که یک شخصی از نزدیک به دهان شما نگاه نکند، وجود نخواهد داشت  .

در ارتودنسی دیمون هر دو بریس های شفاف و فلزی عملکرد و تاثیر گذاری یکسانی دارند و به طور یکسان می توانند وضعیت قرار گیری دندان ها را اصلاح کنند و ظاهر زیبایی را در دندان ها ایجاد کنند در واقع نوع بریس در دریافت نتیجه خوب بسیار تاثیر گذار نمی باشد. مدت زمان استفاده از بریس های دیمون برای دریافت نتایج مطلوب و اصلاح نحوه قرار گیری دندان ها حدود 20 ماه می باشد . یکی از عواملی که درارتودنسی دیمون برای دریافت نتایج مطلوب تاثیر گذار می باشد، انتخاب یک متخصص ارتودنسی با تجربه می باشد ، دکتر صدراالدینی متخصص ارتودنسی در این زمینه تجربه بسیار بالایی دارند و با انجام این نوع از ارتودنسی و اصلاح نحوه قرار گیری دندان ها ظاهر بسیار زیبایی را در دندان های شما ایجاد می نمایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ارتودنسی دیمون می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید .

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی 

ارتودنسی

لامینیت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی 

 

پاسخ