ارتودنسی همرنگ دندان

ارتودنسی همرنگ دندان

در گذشته در ارتودنسی دندان از بریس های فلزی استفاده می شد و ظاهر ناپسندی را بروی دندان بوجود می آورد اما امروزه می توان با استفاده از بریس های همرنگ دندان علاوه بر ایجاد یک ظاهر زیبا وضعیت دندان ها را اصلاح کرد . بریس های سرامیکی همرنگ دندان عملکردی مشابه با بریس های فلزی دارد و با فشار وارده به مرور زمان دندان ها را در وضعیت درست قرار می دهند .

ارتودنسی همرنگ دندان

ارتودنسی همرنگ دندان

مزایای استفاده از بریس های سرامیکی

افرادی که نیاز به ارتودنسی دندان دارند ولی نگرانی در رابطه ظاهر آن دارند استفاده از بریس های همرنگ دندان یا بریس های شفاف ارتودنسی در این افراد بسیار توصیه می شود . مزیت اصلی این نوع بریس های این است که همرنگ دندان می باشند و در نتیجه ظاهر زیبایی دارند . بریس های سرامیکی همرنگ دندان شاید به نسبت بریس های فلزی کمی گرانتر باشند اما نتایج خوبی را می توان با استفاده از این بریس ها بدست آورد .

قیمت بریس های سرامیکی

عوامل بسیاری در هزینه بریس های سرامیکی تاثیر گذار می باشد اما بطور معمول هزینه این بریس ها اندکی بالاتر از بریس های معمولی فلزی می باشد . به هیچ عنوان نمی توان هزینه ارتودنسی دندان را بدون معاینه کردن بیمار و تهیه طرح درمانی تعیین کردن به همین علت در ابتدا باید دندان های بیمار تحت معاینه و بررسی قرار گیرید تا بر اساس طول مدت درمان و تعداد دندان هایی که قرار است بریس بروی آن ها قرار گیرد و نوع بریس مورد استفاده هزینه ارتودنسی تعیین شود . در صورتی که برای اصلاح نامرتبی دندان های خود خواهان استفاده از بریس های سرامیکی همرنگ دندان هستید می توانید از طریق را های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر صدرالدینی متخصص ارتودنسی دریافت نمایید .

یکی از سوالات متداولی که در رابطه با ارتودنسی از دکتر صدرالدینی متخصص ارتودنسی پرسیده می شود برگشت پذیری دندان ها به حالت قبل از ارتودنسی می باشد دکتر صدرالدینی در پاسخ به این سوال می فرمایند بعد از درمان ارتودنسی در صورتی که افراد همکاری لازم را با متخصص ارتودنسی خود داشته باشد و مراقبت های لازم را به بهترین نحو انجام دهند می توانند بهترین نتایج را از ارتدونسی خود دریافت نمایند و از داشتن دندان های منظم لذت کافی را ببرند .

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

ارتودنسی

لمینیت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدرالدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ

5 × 1 =