ارتودنسی بزرگسال

ارتودنسی بزرگسال

بسیاری از متقاضیان ارتودنسی دندان دکتر صدرالدینی بزرگسالانی می باشند که از وضعیت قرار گیری دندان های خود بسیار ناراضی می باشند . ارتودنسی دندان در بزرگسالان با اصلاح نامرتبی دندان ها باعث زیبای دندان ها و افزایش اعتماد بنفس آن ها می شود همچنین بر بهبود کیفیت زندگی آن ها در جامعه تاثیر به سزایی دارد .

ارتودنسی بزرگسال

در مواردی که دندان ها در وضعیت مناسبی قرار نگرفته باشند ممکن است مشکلاتی در لثه به مرور زمان ایجاد شود و دندان ها پوسیده شوند با ارتودنسی دندان در این افراد  می توان از بروز مشکلاتی در لثه و پوسیدگی دندان ها جلوگیری کرد .

امروزه با بکارگیری تکنیک های جدید در ارتودنسی دندان می توان تقریبا در تمام سنین وضعیت قرارگیری دندان ها را اصلاح کرد و لبخند و چهره زیبای تری را برای افراد به ارمغان آورد . توصیه می شود در سنین پایین زمانی که متوجه شدید کودک شما مشکلاتی در وضعیت قرار گیری دندان ها یا فک دارد حتما به یک متخصص ارتودنسی مراجعه نمایید زیرا با انجام ارتودنسی در سنین پایین می توان نتایج مطلوب تری را نسبت به سنین بالا دریافت کرد .

ارتودنسی در تمام سنین امکان پذیر است که بتوانید با لبخند و چهره زیباتر فرصت های اجتماعی بیشتری داشته باشید

آیا ارتودنسی دندان در بزرگسالان دارای شرایط خاصی می باشد ؟

در ابتدا باید معاینات و بررسی های لازم توسط پزشک صورت گیرد تا تشخیص داده شود شما کاندید مناسبی برای ارتودنسی دندان می باشید یا نه ، با وجود دندان عصب کشی شده و روکش شده می توان ارتودنسی دندان را انجام داد در واقع دندان عصب کشی شده و دارای روکش منعی برای ارتودنسی دندان نمی باشد .

با رعایت موارد خاصی از جانب متخصص ارتودنسی دندان با بکارگیری ارتودنسی ثابت و متحرک می توان به راحتی نامرتبی های دندانی را اصلاح کرد .

در بزرگسالان می توان با بکارگیری براکت های فلزی، سرامیکی و شفاف یا ارتودنسی از پشت دندان وضعیت قرار گیری دندان ها را اصلاح کرد ، انتخاب نوع براکت بر اساس نظر پزشک و خود فرد صورت می گیرد .

لازم به ذکر است که در سنین بالا بدلیل سخت شدن استخوان ها حرکت دندان ها کمی سخت تر می باشد به همین علت است که درمان ارتودنسی در این سنین کمی زمان بر است .

ارتودنسی متحرک بزرگسالان معمولاً به عنوان ارتودنسی نامرئی  شناخته می شود که در آن از پلاک های شفاف که کمتر قابل دید می باشد استفاده می شود

 

مقالات مرتبط با ارتودنسی

مراقبت های بعد از ارتودنسی دندان

چه اشخاصی نباید ارتودنسی انجام دهند ؟

بهترین زمان ارتودنسی دندان

هزینه ارتودنسی دندان

فیلم ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان

شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

ارتودنسی

لمینیت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

راه ارتباطی

شماره های تماس: 22841095-22674654

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدر الدینی متخصص ارتودنسی و دکتر فرشته فرشچی دندانپزشک زیبایی

پاسخ